کد خبر: 760400 A

رایگانی:

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در راستای اجرای مصوبات یازدهمین جلسه کارگروه ساماندهی کاغذ، گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی مربوط به سال ۹۷ به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

به گزارش ایلنا، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مجموعه آمار مربوط به ۲ هزار و ۲۷۹ ناشر دریافت کننده ارز و میزان ۲ میلیون و ۶۴۱ هزار و ۵۴۸ تن کاغذ دریافتی مربوط به ۲۷ استان کشور به تعزیرات حکومتی ارسال و گزارش ها پس از تفکیک به استان‌های مربوطه برای اقدام بعدی ارجاع شده است.

وی اظهار داشت: بیشترین تعداد ناشر مربوط به استان تهران است که هزار و ۹۲۵ ناشر میزان یک میلیون و ۷۴۸ هزار و ۹۷۰ تن کاغذ دریافت کرده اند؛ می باشد.

رایگانی اضافه کرد: در چهار استان قزوین، آذربایجان شرقی، ایلام و زنجان گزارش عملکرد ناشران به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای بررسی و اعلام نظر کارشناسی ارسال شده و در استان کردستان نیز این موضوع در دستورکار گشت های مشترک نظارتی قرار گرفته است.

سخنگوی تعزیرات گفت: سایر استان ها در حال انجام اقدامات لازم هستند و جزئیات بررسی ها و نتایج تحقیقات پس از تکمیل به اطلاع مردم می رسد.

رایگانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فهرست ارسالی مربوط به تمام ناشران دریافت کننده ارز ترجیحی است، لازم است این اطلاعات در گشت های نظارتی یا توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بررسی و در صورت تائید ارتکاب تخلف مراتب به تعزیرات حکومتی برای تشکیل و صدور حکم پرونده اعلام شود.

گفتنی است، لیست وارد کنندگان کاغذ با ارز دولتی نیز به دلیل نقص در مشخصات به وزارت ارسال عودت داده شد که اطلاعات تکمیلی در اختیار سازمان تعزیرات قرار گیرد.

 

سازمان تعزیرات حکومتی سیدیاسر رایگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر