کد خبر: 759936 A

یوسف‌نژاد قرائت کرد:

در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی یک عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان به وزیر ورزش و جوانان: کنترل نشدن نظم و انظباط در ورزشگاه‌ها و حفظ نشدن حرمت هواداران تیمهای ورزشی به خصوص تیم سپاهان اصفهان

تذکر حمیدرضا فولادگر، حیدرعلی عابدی، ناهید تاج‌الدین و زهرا سعیدی اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان به وزرای کشور و ورزش: رسیدگی به وضعیت ورزشگاهها و تماشاگران در مسابقات ورزشی به ویژه فوتبال لیگ برتر و بررسی علت حواشی مسابقه فوتبال سپاهان و پرسپولیس و قرار دادن هواداران پرسپولیس در جایگاه بالای سر محل تماشاگران سپاهان و یک طرفه بودن احکام کمیته انضباطی

تذکر محمدی به وزیر آموزش و پرورش: اعزام نشدن دانش‌آموزان نخبه به مسابقات المپیاد آسیایی فیزیک با وجود تاکیدات و سخنرانی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر توجه به علم و جوانان نخبه. به وزیر جهادکشاورزی: رعایت نشدن قوانین و مقررات جذب و استخدام نیرو و اعمال سلیقه به جای حاکمیت قانون و ضرورت جذب از طریق برگزاری آزمون و به دور از تبعیضات ناروا

تذکر ولی‌اله داداشی نماینده مردم آستارا به وزیر اقتصاد و دارایی: چرا گمرک ایران اقدام به تخریب انبارهای عمومی گمرک آستارا کرده است؟ هزینه تخریب ۵۲ میلیارد تومان است.

تذکر هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور به وزیر آموزش و پرورش: بازنشستگان آموزش و پرورش به دنبال عدالت هستند، چرا در برخی وزارتخانه‌ها بلافاصله پس از بازنشسته شدن کارمندان، پاداش آخر خدمت آنان پرداخت می‌شود اما بازنشستگان آموزش و پرورش محکوم هستند پاداش آخر خدمت شان را ماهها و سالها دیرتر دریافت کنند. به رییس‌جمهور: حواستان به زخم خوردگان جبهه و جنگ باشد که این روزها محتاج تامین هزینه دارو و مسکن هستند. یک سال از سفر شما به نیشابور گذشت اما از بودجه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیاردی سفر خبری نشد.

تذکر محمد فیضی نماینده مردم اردبیل به وزرای ورزش و صنعت: علی دایی تخریب شدنی نیست شما و صدا و سیما از مردم عذرخواهی کنید.

تذکر علیرضا محجوب نماینده مردم تهران به وزیر دادگستری: لزوم تسریع در تعیین تکلیف وضعیت استخدامی کادر اداری قوه قضاییه قبول شده در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶

تذکر موسوی به وزرای اطلاعات و ارتباطات: لزوم بررسی درج عبارت مجعول خلیج عربی در نقشه‌های اسنپ که موجب اعتراض گسترده مردم شده است و برخورد با سهل‌انگاران و متخلفان.

محمدحسین حسین‌زاده بحرینی نماینده مردم مشهد به وزیر جهادکشاورزی: تعیین تکلیف اداره کل جهادکشاورزی استان خراسان رضوی

سیدتقی کبیری نمایدنه مردم خوی به وزیر صنعت: علت افزایش قیمت شکر که موجب متضرر شدن زنبورداران و قنادها شد، چیست؟

به گزارش ایلنا، یوسف‌نژاد در ادامه پیام تشکر و تقدیر مجمع نمایندگان استان همدان از سردار اشتری فرمانده ناجا به دلیل علمکرد سریع و مناسب نیروی انتظامی در دستگیری قاتل طلبه همدانی را قرائت کرد.

تذکر کتبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر