کد خبر: 759390 A

اسماعیلی :

دستیار فرمانده کل ارتش گفت: آمریکایی‌ها هم‌اکنون در ۱۰۰ کشور دنیا به ویژه در کشورهای اطراف و همسایه ما پایگاه نظامی دارند .

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی گفت: بر اساس فرمایشات خداوند متعال در قرآن کریم کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند نباید مرده تلقی کرد، بلکه آنها زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می‌گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به بحث دشمن‌شناسی پرداخت و بیان کرد: آمریکایی‌ها هم‌اکنون در ۱۰۰ کشور دنیا به ویژه در کشورهای اطراف و همسایه ما پایگاه نظامی دارند و هیچ کمکی به پیشرفت علمی و اقتصادی این کشورها نمی‌کنند.

امیر اسماعیلی تصریح کرد: با وجود گذشت بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی ایران امروزه شاهد این هستیم که تعداد زیادی از جوانان و نسل جدید این سرزمین علی‌رغم اینکه دوران اوایل انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند، با شناخت و بصیرت انقلابی از ارزش‌ها و باورهای این نظام دفاع می‌کنند.

مشاور فرمانده کل ارتش در امور پدافند در پایان خاطر نشان کرد: همه ما وام‌دار و مدیون شهدا هستیم و باید برای رضایت قلبی آنها با تلاش و کوشش به فعالیت بپردازیم تا در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیریم.

 

انقلاب اسلامی ایران جنگ تحمیلی فرزاد اسماعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر