کد خبر: 759303 A

خضری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم پیرانشهر گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح مملکت نیست چرا که در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین محلی از اعراب ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا،  رسول خضری در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور به موضوع بازگشایی معابر کولبری برای دور زدن تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: این موضوع از مشکلات عدیده مرزنشینان است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تشکر از اقدامات استاندار فسادستیز آذربایجان غربی که مدیریت وی باعث کاهش مشکلات منطقه و کاهش اختلافات قومی و مذهبی شد، اظهار داشت: وی که در گذشته سرکنسول ایران در کشورهای آلمان و مراکش بوده و امروز بهترین فرصت برای توسعه استان محسوب می‌شود لذا دولت و وزارت کشور باید از ایشان حمایت کنند چنانچه وی توانست پولی را که استاندار قبلی صرفا میان ۷ نفر تقسیم می‌کرد میان ۷۵ هزار خانوار مرزنشین تسری دهد.

وی در ادامه با انتقاد از افزایش قیمت بنزین یادآور شد: این اقدام به صلاح مملکت نبوده و وزیر نفت باید خودداری کند چرا که در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین محلی از اعراب ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار اعمال مدرک تحصیلی و شرایط نوار مرزی در مناطق محروم برای معلمان، کارکنان دولت و کارگران در شهرهای مرزی شد.

 

قیمت بنزین رسول خضری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر