کد خبر: 759166 A

صادقی‌نیارکی تاکید کرد؛

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: تعیین تکلیف پرونده‌های مسن، پرونده‌های اجرای احکام و محکومین مالی بویژه محکومین مهریه و کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان از اولویت برنامه‌های دستگاه قضایی استان زنجان است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در جلسه شورای معاونین دادگستری استان زنجان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات انجام شده در سال ۹۷ ارتقاء سطح ارائه خدمات و استفاده از همه ظرفیت‌ها جهت خدمت به مردم در مجموعه دستگاه قضایی استان را امری ضروری برشمرد.

وی بر امر پیشگیری، صیانت و تکریم مراجعین در کلیه حوزه‌های قضایی استان تأکید کرد و افزود: اگر ما مسئولین نتوانیم در این سه مقوله به وظایف خودمان خوب عمل کنیم طبیعی است برخی مشکلات و مسائل بوجود خواهد آمد، لذا همه بایستی تلاش کنیم تا با اقدامات موثر و نتیجه بخش اعتماد عمومی مردم را جلب کنیم.

رییس شورای قضایی استان زنجان در ادامه با اشاره به دیدار رئیس قوه قضاییه با روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های سراسر کشور و تأکید بر تلاش همه جانبه در جهت جلب اعتماد عمومی، رفتار و اخلاق اسلامی با مراجعین و مبارزه با فساد چه در داخل مجموعه و چه در بیرون دستگاه قضایی خاطر نشان کرد: اجرای سیاست‌های کلان قوه قضاییه با جدیت در همه بخش‌ها و بر اساس اولویت‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

این مقام عالی قضایی استان زنجان از دیگر برنامه‌های مهم دستگاه قضایی استان تعیین تکلیف پرونده‌های مسن، کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان، پرونده‌های اجرای احکام و محکومین مالی بویژه محکومین مهریه بیان کرد و گفت: توجه به این امور که مورد تأکید رییس قوه قضاییه نیز است نیاز به یک کار جهادی و فنی دارد که در سال جدید جزء برنامه‌های مهم دستگاه قضایی استان قرار دارد.

 

اسماعیل صادقی‌نیارکی رییس کل دادگستری استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر