کد خبر: 756170 A

امیر سرتیپ نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: گام دوم انقلاب، عرصه تبلور روحیه انقلابی نسلی است که انقلاب اسلامی را به پرچمدار تمدن بزرگ اسلامی تبدیل خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در آئین معرفی فرمانده جدید پایگاه شهید نوژه همدان با اشاره به نقش ارزنده این پایگاه در دوران دفاع مقدس و پس از آن به ویژه در تربیت خلبانان جوان، اظهار داشت: تجهیز نیروهای مسلح کشورمان به نیروی ایمان، تقوا و روحیه جهادی، مایه مصونیت در برابر فتنه‌ها و تهدیدهاست و امید به آینده شرط لازم برای حرکت پیش‌رونده کشور خواهد بود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: گام دوم انقلاب عرصه تبلور روحیه انقلابی نسلی است که انقلاب اسلامی را به پرچمدار تمدن بزرگ اسلامی تبدیل خواهد کرد. وعده نصرت الهی حتمی و قطعی است و دشمن از یاوه گویی‌ها طرفی نخواهد بست.

فرمانده نهاجا با تاکید بر ضرورت هوشیاری در برابر حیله‌های دشمن گفت: دشمن با استفاده از تمام ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی با تحلیل‌های مغرضانه، تلاش می‌کند واقعیات و دستاوردهای چشمگیر انقلاب اسلامی را کوچک جلوه دهد اما تجهیز به سلاح بصیرت و سواد رسانه‌ای این نقشه دشمن را هم نقش بر آب خواهد کرد.

امیر نصیرزاده در این مراسم که نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان و مسئولین لشکری و کشوری نیز حضور داشتند، بر لزوم یکپارچگی مجموعه نیروهای مسلح و همدلی ارتش، سپاه، بسیج و ناجا تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا تاکید کرد و اظهار داشت: نیروهای مسلح نه تنها آمادگی پاسخگویی به هرگونه تهدید را دارند بلکه حتی لحظه‌ای اجازه خطور فکر تجاوز و تعدی به مرزهای کشور را به دشمن نیز نخواهند داد.

گفتنی است، در این مراسم از خدمات ارزشمند سرتیپ دوم خلبان زال بیگی قدردانی و سرتیپ دوم خلبان خدایی به سمت فرماندهی پایگاه هوایی شهید نوژه همدان منصوب شد.

 

فرمانده نیروی هوایی ارتش امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر