کد خبر: 756053 A

سرلشکر صفوی:

سرلشکر صفوی گفت: امیدواریم با بهره‌مندی از مقالات پژوهشگران ایرانی و اسلامی و آزادی‌خواه و عزم و اراده رهبران این کشورها و مجاهدت زنان و مردان مسلمان در آینده‌ای نزدیک شاهد جایگاه برتر جهان اسلام باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سرلشکر یحیی رحیم صفوی در همایش بین‌المللی آینده جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ گفت: اهداف این همایش عبارت از شناخت کلان تغییر و تحولات در ۵۷ کشور اسلامی، بررسی تاثیر کلان روندها، ضرورت توجه به کشوها در ساخت خود بر اساس محور روندها و رویدادها و اقدامات است.

وی تاکید کرد: از دیگر اهداف این همایش این است که جلوگیری و مقابله همه‌جانبه با نظام سلطه و موسسات تحقیقاتی وابسطه به آنان که می‌خواهند آینده را به ملت و کشورهای اسلامی تحمیل کنند، انجام پذیرد و همچنین با بهره‌مندی از مقالات پژوهشگران ایرانی و اسلامی و آزادی‌خواه و عزم و اراده رهبران این کشورها و مجاهدت زنان و مردان مسلمان در آینده‌ای نزدیک شاهد جایگاه برتر جهان اسلام باشیم.

سرلشکر صفوی با اشاره به اقدامات استکبار جهانی از جمله آمریکا و همراهان صهیونیستی آنان اظهار کرد: آینده را باید متعلق به کشورهای صلح‌طلب و آزادی‌خواه بسازیم که متناسب با آزادی‌خواهی و عدالت باشد و این وعده تحقق پذیر خداوند در قرآن است.

سرلشکر صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر