کد خبر: 755207 A

دادستان سمنان خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به فوت یکی از شهذوندان سمنانی بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی در اتاق عمل گفت: بازپرس کشیک دادسرای سمنان در شب حادثه جهت بررسی و تحقیق در محل حاضر شده است.

به گزارش ایلنا، حیدر آسیابی گفت: حسب تحقیقات مقدماتی و اظهارات اخذ شده فرد بیمار که حدودا ۵۰سال سن داشته است مبتلا به بیماریهای گوارشی و کلیوی بوده و بدلیل شرایط جسمی بیمار تیم پزشکی تصمیم به برگرداندن وی به بخش داشته اند که پیش از انتقال، حادثه ی آتش سوزی بدلیل نقص در رابط رگلاتور کپسول اکسیژن اتاق عمل رخ داده و فرد بیمار در این حادثه فوت نموده است.

آسیابی تاکید کرد اظهارات صورت گرفته براساس تحقیقات میدانی بوده و تعیین علت حادثه با حضور بازپرس کشیک دادسرا و تیم بررسی صحنه جرم متشکل از پزشکی قانونی، پلیس آگاهی و آتش نشانی از لحظات اولیه وقوع، در محل حادثه آغاز شده است.

دادستان آسیابی وقوع انفجار و ترکیدن کپسول اکسیزن را با توجه به مشاهدات اولیه تکذیب کرد و گفت: دستورات لازم را بازپرس پرونده جهت تحقیقات کارشناسی پیرامون علل وقوع و همچنین شناسایی مقصرین صادر کرده است.

وی گفت: پرونده ی قضایی این حادثه به شعبه اول بازپرسی ارجاع شده و در حال حاضر در مرحله تحقیقات مقدماتی و اعلام نظر کارشناسی حادثه می باشد.

دادستان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر