کد خبر: 753411 A

واعظی:

رییس‌دفتر رییس‌جمهور نوشت: اطمینان می‌دهم که دولت تا بر‌طرف شدن همه مشکلات، در کنار مردم عزیز سیل‌زده خواهد ماند و از هیچ تلاشی برای بازسازی خرابی‌ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، با پایان سفر حسن روحانی به سه استان سیل‌زده جنوب و غرب کشور، محمود واعظی در پیامی نوشت:  همزمان با ایام و اعیاد نورانی و با برکت شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان، عید ولادت حضرت بقیه الله الاعظم و یگانه منجی عالم، حضرت مهدی (عج)، همراه با رییس‌جمهوری محترم از سه استان سیل‌زده کشور ایلام، لرستان و خوزستان بازدید کردیم. 

وی ادامه داد: : در این سه استان از نزدیک شاهد جلوه‌هایی از عظمت، بزرگواری، صبر بر مصیبت، آرامش و طمأنینه در میان مردم بودیم که به واقع وصف نشدنی و غیرقابل بیان است. این شکوه و استغناء و مناعت طبع مثال زدنی، البته وظایف و مسئولیت های دولت و مسئولان امر را نسبت به ادای دین به این مردم نجیب، شریف و سرافراز صد چندان می کند. 
وی افزود:  از صمیم قلب از مردم خونگرم هر سه استان سیل زده ایلام، لرستان و خوزستان که با وجود گرفتاری ها و خسارت های وارده، همچنان با محبت و لطف و مهربانی از خدمتگزاران خود استقبال کردند، تشکر و قدردانی می کنم.
واعظی تاکید کرد: اطمینان می دهم که دولت تا بر طرف شدن همه مشکلات در کنار مردم عزیز سیل زده خواهد ماند و از هیچ تلاشی برای بازسازی خرابی ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد کرد. 
رییسدفتر رییسجمهور افزود: همچنین لازم می دانم از همه آحاد ملت بزرگوار ایران که از اقصی نقاط کشور با هر آنچه داشتند صادقانه و بی‌شائبه به کمک هموطنان خود در استان های سیل‌زده شتافتند و جلوه‌های مثال زدنی از عشق و فداکاری و ایثار را به تصویر کشیدند سپاسگزاری کنم. 
واعظی در پایان با تشکر ازنیروهای امدادی حاضر در مناطق سیل‌زده گفت: لازم می دانم از همه نیروهای دولتی، غیردولتی، عمومی، نظامی، انتظامی، امدادی و داوطلب که در این ایام در خدمت هموطنان و بعضا از خانواده های خود دور بودند، نیز کمال تشکر و قدردانی را بعمل آورم.

n83286173-72977791

 

حسن روحانی سیل محمود واعظی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر