کد خبر: 751876 A

حاجی دلیگانی تذکر شفاهی:

نماینده مردم شاهین شهر گفت: انتظار ما این بود کل ارتش آمریکا در لیست تروریستی به عنوان نقطه هدف قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا گفت: آنگونه که باید این طرح قوی نیست، به نظر می رسد گزارشی تهیه شده و به دیپلماسی پارلمانی شبیه است تا یک اقدام متقابل که آنها را پشیمان کند.

نماینده مردم شاهین شهر با بیان اینکه همه می دانیم آمریکا برخلاف قوانین بین المللی در سال های گذشته نیروی قدس سپاه را تروریستی اعلام کرد، ادامه داد: اگر امروز سازمان سپاه را در لیست تروریستی قرار داده اند، انتظار بود ما نیز کل ارتش آمریکا را در لیست تروریستی به عنوان نقطه هدف قرار می دادیم.

وی با اشاره به اینکه در این طرح باید اختیار کامل به سپاه و دیگر نیروهای مسلح می دادیم تا اگر آنها قصد داشته باشند اقدامی علیه ما انجام دهند، نیروهای مسلح ما نیز اقدامات متقابلی داشته باشند، اضافه کرد: هر جایی که ببینیم ملت و منافع ما را مورد هدف قرار می دهند، باید آنها را نابود کنیم، باید توان موشکی را به بیش از ۲ هزار کیلومتر افزایش دهیم تا آنها را در قلب کاخ سفید هدف بگیریم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: واقعه طبس را هیچگاه فراموش نکنیم و بدانیم که خدا پشتیبان ما است و در آینده نیز چنین شرایطی وجود دارد.

 

جلسه علنی شورای اسلامی قلب مجلس شورای اسلامی نماینده مردم در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر