کد خبر: 751468 A

یک هیأت متشکل از مدیران شهرک‌های صنعتی ایران در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران با سفیر ایران در عمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایلنا، اعضای این هیأت در این دیدار گزارشی از توانمندی‌‌ها و ظرفیت‌‌های صادراتی در زمینه‌‌های مختلف به عمان را ارائه کردند. 

حجت‌‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نوری شاهرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن استقبال و خوشامدگویی به اعضای هیأت، بر حمایت و پشتیبانی سفارت از بخش خصوصی و توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و عمان و کمک و مساعدت به شرکت‌‌های ایرانی تاکید کرد. 

هیأت مزبور همچنین در نمایشگاه بین‌‌المللی تخصصی معدن عمان حضور یافت. 

این نمایشگاه دوشنبه ۲۵ فروردین در محل مرکز نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌‌های عمان با حضور سید حارب بن ثوینی آل سعید از اعضای خاندان سلطنتی عمان و با حضور جمعی از مقامات این کشور و سفرا و دیپلمات‌‌های خارجی از جمله نوری شاهرودی افتتاح شد. 

در این نمایشگاه ۶۲ شرکت بزرگ معدنی و صنایع وابسته از ۱۱ کشور جهان شامل ایران، عمان، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اتریش، روسیه، فرانسه، هند، اوکراین و امارات شرکت دارند. 

در نمایشگاه مذکور پنج غرفه به شرکت‌‌‌های ایرانی اختصاص دارد و این شرکت‌‌‌ها به معرفی آخرین محصولات صادراتی خود به بازدیدکنندگان می‌‌پردازند.

نمایشگاه معدن عمان به مدت سه روز تا روز ۲۷ فروردین ۹۸ ادامه دارد و انتظار می‌‌رود بیش از ۱۵ هزار بازدیدکننده داشته باشد.

ایران و عمان محمدرضا نوری شاهرودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر