کد خبر: 750778 A

عبداللهی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد.

به گزارش ایلنا، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: تذکر اول من در خصوص مطالبات فرهنگیان است، فرهنگیان در دیدار با نمایندگان مردم در مجلس بیش تر در خصوص حق الزحمه و اضافه تدریس خود گلایه دارند و درخواست می کنند که مطالبات آن ها همانند سایر دستگاه ها پرداخت شود، رتبه بندی فرهنگیان باید اجرا و مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد، ادامه داد: این برنامه، ورزش کشور را نقد می کرد و موجب کاهش فساد و رانت در جامعه ورزشی می شد، انتظار داریم این گونه برنامه ها تقویت و ضعف آن ها اصلاح شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزیر جهاد کشاورزی فکری در خصوص توزیع کودهای شیمیایی کند، قرار گرفتن کشاورزان در صف خرید کود شیمیایی ظلم به آن ها است.

 

بیت الله عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر