کد خبر: 748784 A

سخنگوی وزارت امور خارجه :

سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز جنایت «دیریاسین» توسط رژیم صهیونیستی تاکید کرد: جهان جنایات این رژیم متجاوز را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در سالروز کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین»، در ۲۰ فروردین، توسط صهیونیست‌های تروریست (۱۹۸۴ میلادی) گفت: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است. این رژیم مظلوم‌‌‌کش برای پیشبرد مطامع توسعه‌‌طلبانه غیرانسانی خود دست به طرح‌‌های مزورانه زیادی زده و می‌‌زند و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی مبتنی بر کشتار انسان‌‌‌های بی‌‌‌دفاع و غیرنظامیان بی‌‌‌گناه است.

وی با بیان اینکه این رژیم برای حذف مخالفان از ترور آشکار فراتر رفته و به ترورهای پنهان نیز دست یازیده است، اظهار داشت: صرف نظر از ترور فیزیکی، ترور شخصیت و ترور مبارزه با اشغالگری قوت لایموت این رژیم است. آنان به عبث تلاش می‌‌کنند با فرافکنی و فراموشی تاریخ نکبت‌‌بار و سرشار از ترور، تجاوز و چپاول خویش، پوسته‌‌ای ظاهری از امنیت و آرامش برای خود بسازند؛ غافل از آنکه تاکنون تاریخ به یاد ندارد که بنیان ظلم پایدار مانده باشد و دیر و دور نیست که خون به ناحق ریخته شده خیل مظلومان گریبان سران این رژیم کودک‌‌کش را بگیرد. 

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین» توسط صهیونیست‌های تروریست در آوریل ۱۹۸۴، نمونه‌‌ای از سفاکی این مرگ‌‌آفرینان است. هر سال در چنین روزی آزادیخواهان جهان یاد و خاطره تمامی کشته‌‌شدگان و شهدای جنایت «دیریاسین» را گرامی می‌‌دارند.

بهرام قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر