کد خبر: 748044 A

اکبری تشریح کرد؛

یک عضو کمیسیون کشاورزی گفت: پس از طرح مسائلی کلی دررابطه با حوزه کشاورزی و منابع طبیعی از سوی وزیر مطرح شد، موضوعاتی ازجمله میزان خسارات مناطق سیل‌زده، نحوه جبران خسارات و لزوم هماهنگی‌ها جهت خدمت‌ رسانی موثر به مردم از سوی اعضای وزارت‌خانه و اعضای کمیسیون بحث و بررسی شد.

علی اکبری نمایند مردم شیراز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره جلسه عصر امروز کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون کشاورزی با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و معاونان وی برگزار شد و درباره موضوعات مربوط به سیل بررسی‌هایی صورت گرفت.

وی تاکید کرد: پس از طرح مسائلی کلی در رابطه با حوزه کشاورزی و منابع طبیعی که از سوی وزیر مطرح شد، موضوعاتی از جمله میزان خسارات مناطق سیل‌زده، درباره نحوه جبران خسارات و لزوم هماهنگی‌ها جهت خدمت‌‌رسانی موثر به مردم از سوی اعضای وزارت‌خانه و اعضای کمیسیون بحث و بررسی شد.

این عضو کمیسیون کشاورزی گفت: در جلسه کمیسیون مطرح شد که تا دو روز گذشته استان گلستان بیشترین میزان خسارت را متحمل شده بود اما الان دو روز است که خوزستان بیشترین میزان خسارت را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این میزان خسارات دیگر استان‌ها هم کم نیست.

محمود حجتی کمیسیون کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر