کد خبر: 748020 A

نجار در کمیسیون شوراها:

یک عضو کمیسیون شوراها با اشاره به حضور اسماعیل نجار در جلسه امروز این کمسیسیون گفت:‌ رئیس ستاد بحران کشور توضیحاتی را درباره وضعیت مناطق سیل زده ارائه داد.

شهاب‌الدین بی‌مقدار در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون شوراها گفت: شورای نگهبان نسبت به لایحه جامع مدیریت بحران اشکالاتی را گرفته بود که مورد بررسی و اصلاح قرار دادیم.

وی تاکید کرد: یکی از اشکالاتی که شورای نگهبان گرفته بود این بود که به شورای عالی بحران اختیاراتی داده شده بود که شورای نگهبان آن را مخالف اصل ۸۵ قانون اساسی تشخیص داد. همچنین موادی را مخالف اصول ۷۵ و ۱۳۸ قانون اساسی دانسته بود که سعی کردیم همه این موارد را رفع کنیم.

این عضو کمیسیون شوراها با بیان اینکه امروز در جلسه کمیسیون نماینده شورای نگهبان حضور نداشت، عنوان کرد: این لایحه عصر امروز تا پایان شب توسط مرکز پژوهش‌ها و کارگروه‌های مربوطه مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و سعی داریم فردا ظهر در جلسه‌ای کوتاه با حضور نماینده شورای نگهبان لایحه را اصلاح کنیم.

وی با اشاره به حضور اسماعیل نجار رئیس ستاد مدیریت بحران کشور در کمیسیون شوراها گفت: آقای نجار با اشاره به وضعیت استان‌های سیل‌زده توضیحاتی را ارائه داد و گفت که ۲۵۰ هزار نفر نیازمند اسکان هستند و یک‌ماه طول می‌کشد که تا دوباره به مناطق خود بازگردند.

اسماعیل نجار نجار کمیسیون شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر