کد خبر: 747974 A

با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه صورت گرفت؛

با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه، پل ماژین در استان ایلام افتتاح و برقراری ارتباط با دره‌شهر امکان پذیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده‌ در منطقه سیل‌زده ماژین استان ایلام پیرامون روند بازسازی مناطق و زیرساخت‌های آسیب دیده در سیل اخیر گفت: در سفر هفته گذشته به ایلام و حضور میدانی در مناطق سیل‌زده مقرر گردید نسبت به احداث پل‌های ارتباطی بخش ماژین و پل «‌گاومیشان» دره‌شهر اقدام کنیم.

وی افزود: برای انجام این مهم قول داده شده در نخستین اقدام، ظرف ۴۸ ساعت پل ارتباطی ماژین نصب و مورد استفاده و تردد سیل‌زدگان «ماژین» قرار گیرد که به فضل الهی و همت جهادی نیروهای متخصص و اجرایی نیروهای هوا فضای سپاه این عملیات به سرعت انجام پذیرفت.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: برای نصب پل وحدت و نیز پل اصلی «‌گاومیشان» هم با تفاهم‌نامه ای که با وزارت راه و شهرسازی منعقد شده است با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بر آن هستیم در بالاتر از جایگاه قبلی که طول دهانه بیش از ۱۲۰ متر بود‌، در جایگاه جدید که طول دهانه به ۶۰ متر می‌رسد پل نصب و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: سفر امروز به استان ایلام، حضور مجدد در میان سیل‌زدگان، نظارت و برآورد اقدامات انجام شده و همچنین آغاز به کار نصب پل«گاومیشان» است که در صورت نصب این پل امکان ارتباط استان ایلام با لرستان مجدد برقرار می‌شود.

یادآور می شود از صبح امروز(دوشنبه ) با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تردد در پل دوم بخش ماژین در روستای میدان خلف آغاز  گردید و همزمان با این بازگشایی، مردم و اهالی این منطقه ضمن استقبال و قربانی کردن گوسفند، از این اقدام جهادی پاسداران انقلاب قدردانی نمودند.

 

 

سیل فرمانده نیروی هوافضای سپاه امیرعلی حاجی‌زاده‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر