کد خبر: 747769 A

امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان:

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش همپای دیگر نهادهای دخیل در امر امدادرسانی به سیل زدگان کشور، تمام امکاناتش را در راستای کمک به سیل زدگان بسیج کرده است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان، معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در نخستین مراسم صبحگاه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸، گفت: تقارن ایام نوروز ۹۸ و سال جدید با اعیاد میلاد حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) و همچنین بعثت نبی مکرم اسلام (ص) انشاءالله نویدبخش شروعی پُربرکت است.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش همچنین با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام "رونق تولید" افزود: نامگذاری سال جاری از سوی معظم‌له به عنوان سال «رونق تولید» برای استفاده مردم از کالای داخلی و همچنین حمایت همه جانبه مسئولان امر از تولیدگران می‌تواند شکوفایی اقتصادی را به ارمغان آورده و کشور را از معضلات معیشیتی نجات دهد.

وی در ادامه به حوادث ناشی از سیل اخیر در تعدادی از استان‌های کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه در نوروز امسال، بلای طبیعی سیل، گریبان بسیاری از هموطنانمان در برخی استان های کشور را گرفت و مشقات و خساراتی را نیز به همراه داشت اما به یاری خداوند و با کمک و همیاری مردم و مسئولان، تلاش های زیادی در جهت کاهش آلام سیل زدگان صورت گرفت.

امیر سرتیپ خلبان هادیان خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش نیز همپای دیگر نهادهای دخیل در امر امدادرسانی به آسیب دیدگان، با توجه به وظایف ذاتی خود تمام امکاناتش را در راستای کمک به سیل زدگان بسیج کرده و برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار خویش را به ثبت رسانید.

سیل نیروی هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر