کد خبر: 744782 A

سرلشکر جعفری در بازدید از مناطق سیل‌زده آق‌قلا:

فرمانده کل سپاه درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، تاکید کرد: منطقه کل‌آباد در شهرستان آق‌قلا دچار آب‌گرفتگی بود و این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه در بازدید از مناطق سیل‌زده آق‌‌قلا درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، گفت: منطقه کل‌آباد در شهرستان آق‌قلا دچار آب‌گرفتگی بود و این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد که در این امر موثر بود. این منطقه جایی بود که بیشترین فشار به مردم وارد می‌شد و تلاش ما نیز این بود که آب زودتر از این منطقه فروکش کند.

وی افزود: متأسفانه ورودی‌های آب با بارش‌هایی که رخ داد و برفاب‌ها افزایش یافت و با توجه به اینکه کشش آب در منطقه و لب دریا محدود است، این امکان فراهم نشد که بتوانیم زندگی مردم را از آب تخلیه کنیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه به امر تخلیه آب کمک می‌کند، اظهار داشت: اگر بقیه دستگاه ها نیز امکانات خود را به اندازه نیروهای مردمی، بسیج، سپاه، ارتش و سایر نیروهای مسلح پای کار بیاورند؛ سریعتر این کار انجام خواهد شد.

سرلشکر جعفری سردار جعفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر