کد خبر: 744635 A

در اطلاعیه‌ای مطرح شد؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه و فراخوان سراسری، ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی و تمامی گروه‌ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان های نظام اسـلامی را به حضور در مراسم یوم‌الله ۱۲ فروردین دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

« بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»

یوم‌الله ۱۲ فروردین؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود می‌باشد.

یوم‌الله ۱۲ فروردین؛ ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت‌های استقلال‌طلبانه و آزادیخواهانه‌ تاریخ بشری است که می‌توان به جرأت آن را در تاریخ معاصر، بی‌نظیر دانست به طوری که تا هم‌‌‌اکنون هیچ رفراندومی در این سطح و با این گستردگی و اهمیت در کشوری از کشور های منطقه و جهان اتفاق نیفتاده است.

ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ چهاردهه پایداری و به‌ویژه  در سال گذشته، آگاهی، بصیرت، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» اثبات کرد و با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال های اخیر عبور کرد تا نشان دهد همچنان در مسیر تحکیم حکومت‌‌الله ثابت‌قدم است. حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضور گسترده، انقلابی، آگاهانه و پرمعنا در راهپیمای‌‌‌های سراسری، عظیم و مردمی به ویژه راهپیمایی یوم‌‌الله ۲۲ بهمن سال گذشته توانست دشمن را در طراحی استراتژی‌های شکست‌خورده خود علیه ایران به فضاحت و خواری بکشاند و فصل نوین و بستر تازه‌ای از افتخار و تجارب برجسته و مفید را برای حرکت و کار و تلاش مضاعف در سال "رونق تولید" در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزند.

اکنون در طلیعه دهه پنجم حیات طیبه‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عبوری سرافرازانه از چهار دهه‌ گذشته، دوازدهم فروردین امسال را در شرایطی پیش‌‌رو داریم که ملت عزیز ایران، در آغاز سال نو و در کوران حوادث سیل اخیر، همچنان همدلی و وحدت خویش در کمک‌‌رسانی به مناطق و مردم آسیب‌‌دیده را تجربه کرده و در روز ۱۲ فروردین ماه، با حضور خود در مراسم‌‌‌های پیش‌‌بینی شده در استان‌‌های کشور، این روز را گرامی خواهند داشت.

خاطرنشان می‌‌شود که تقارن روز جمهوری اسلامی ایران با ایام شهادت حضرت امام موسی ابن جعفر (علیه السلام)، مراسم یوم‌‌الله ۱۲ فروردین به صورت توأمان با بیان مناقب و فضائل باب الحوائج، حضرت امام موسی ابن جعفر (علیه السلام) و تبیین اهمیت یوم‌‌الله ۱۲ فروردین و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی، در مراکز استان‌‌های سراسر کشور جنبه تبینی خواهد داشت.

مراسم تهران ساعت ۱۰ صبح در حرم حضرت امام خمینی رحمت‌‌الله علیه با سخنرانی جناب حجت‌‌‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدمحمود علوی، وزیر محترم اطلاعات، برگزار خواهد شد.»

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ۱۲ فروردین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر