کد خبر: 744267 A

در پیامی؛

وصول خبر واژگونی قایق امدادی و جان باختن شش تن از اهالی غیور و شریف استان، غم و اندوهی بزرگ را بر قلب همه ما و سایر همکاران ستاد مدیریت بحران مستولی ساخت.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در پیامی  واژگونی قایق امدادی و جان باختن چند تن از اهالی غیور و شریف گلستان در گمیشان را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
 در حالی که پس از چندین روز حضور در جمع هموطنان و امدادگران در استان گلستان و تلاش مستمر و نفس گیر، همراه با  مردم و مدیران و کارکنان ساعی دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی برای حل بحران آبگرفتگی در شهرستان های آق قلا، گمیشان، گنبد و روستاهای تابعه و برخی دیگر از مناطق استان؛ مهربانی و صبوری مردم، حمایت موثر علماء و معتمدین شیعه وسنی و اطمینان از سلامتی همگان در مناطق سیلزده استان، دشورای های عبور از بحران را آسان ساخته بود، وصول خبر واژگونی قایق امدادی و جان باختن  شش تن از  اهالی غیور و شریف استان، غم و اندوهی بزرگ را بر قلب همه ما و سایر همکاران ستاد مدیریت بحران مستولی ساخت.

این عزیزان که غیرتمندانه به مدد مردم خویش آمده بودند، جان عزیزشان را فدای آرامش و آسایش هموطنان کردند و جلوه والائی از ایثار را به منصه ظهور رساندند.

اکنون وظیفه خود میدانم، مصیبت فقدان تاسف بار این برادران غیرتمند که نقش جاودانه ای از همت وجوانمردی را در حافظه تاریخی منطقه برای ابد، ثبت و ضبط ساختند، مرحومان؛ تاج قولی جهانی، بهزاد تاتاری، عبدالعظیم نیسانی، ناز محمد خالدی، احمد عبدالحسینی و سلیم صوفیانی که پیکرش تا کنون بدست نیامده است را به عموم مردم و بطور ویژه، خانواده‌های داغدار این عزیزان، صمیمانه تسلیت عرض نمایم.

از خدای بزرگ غفران و رحمت واسعه را برای عزیزان از دست رفته و صبر و اجر برای بازماندگان و خانواده های مصیبت زده آنان، مسئلت دارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

استان گلستان خانواده دستگاه های اجرایی قلب مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر