کد خبر: 741194 A

موسوی لارگانی در تذکری:

یک نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: آقایان وزرا، این مردم با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند، چرا تامین کالاهای اساسی ملت اینقدر برای دولت سخت شده است. ده ها میلیارد دلار ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در طول سال به تاراج رفته و کسی پاسخگو نیست.

به گزراش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید ناصر موسوی لارگانی، در جلسه علنی امروز مجلس در بیان تذکری اظهار کرد: سال ۹۷ از لحاظ اقتصادی سال بسیار سختی برای ملت ایران بود و مردم از لحاظ معیشتی در طول سال در مضیقه بودند و اکنون در آستانه نوروز هستیم که فشار زندگی بر مردم چندبرابر شده است.

وی تاکید کرد: آقایان وزرا، این مردم با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند، چرا تامین کالاهای اساسی ملت اینقدر برای دولت سخت شده است. ده ها میلیارد دلار ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در طول سال به تاراج رفته و کسی پاسخگو نیست. رئیس جمهور پس از شش سال تازه قوائد دیپلماسی را یاد گرفته و به بازارهای منطقه ای ایمان آورده است. امیدواریم این روند استمرار پیدا کند.

این نماینده اصولگرای مجلس دهم خاطرنشان کرد: دیگر کدخدا و اروپا برای ملت و دولت ایران قدمی بر نمی دارند. FATF ادامه برجام ذلیلانه است، دولت برای یک بار هم که شده به این ملت اعتماد کند و برجام جدید را به جای غرب خائن با ملت وفادار امضا کند. اعتماد به ملت و سپردن اقتصاد به مردم گره گشای این شرایط بحرانی است.

وی تصریح کرد: از وزارت نیرو می خواهم دست از بخشی نگری بردارد و اجازه دهد همه مردم استان اصفهان لذت جاری شدن آب زاینده رود را در نوروز درک کنند. دستور رئیس جمهور جاری شدن آب در بستر زاینده رود از سراب تا تالاب گاوخونی است. به وزارت نیرو و مسئولان استانی تذکر جدی می دهم که تبعات امنیتی تصمیمات غیر منطقی شان را پذیرا باشند.

موسوی لارگانی یادآور شد: وزارت اقتصاد و ارشاد باید به فکر کاغذ مطبوعات باشند و دست دلالان و مدیران نالایق را از بازار کاغذ کوتاه کنند. به مسئولان صدا و سیما هم تذکر می دهم در محتوای فیلم ها و سریال ها بیشتر باید نظارت کنند. بعضی مواقع شاهد بخش هایی از اسناد کثیفی نظیر ۲۰۳۰ در سریال های صدا و سیما ترویج می شود.

وی افزود: به وزارت نیرو تذکر می دهم اگر آب بین حوزه ای خلاف است و نباید از این حوزه به حوزه دیگر اب برود چرا می خواهید آب را از سمیرم به رفسنجان ببرید؟ ما اصفهان خودمان آب آشامیدنی هم نداریم. تذکر جدی می دهم جلوی این کار را بگیرید و الا تبعات آن را باید خودتان بپذیرید.  

 

موسوی لارگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر