کد خبر: 741092 A

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

فراکسیون ولایی با صدور بیانیه‌ای حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تروریستی حمله تروریست‌ها به ۲ مسجد در نیوزیلند اطلاعیه‌ای صادر کرد: 

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یک بار دیگر، دست پلید استکبار جهانی، از آستین ایادی مزدور آنها به در آمده عده ای از نمازگزاران مسلمان را در نیوزیلند به خاک و خون کشید.
حادثه دلخراش و تروریستی عوامل مزدور استکبار جهانی و دولتهای رو به زوال منطقه ، همواره ثابت کرده است علیرغم تهدید و ارعاب دشمنان ، نهضت اسلامی با محوریت جریان مقاومت با یقین به تحقق وعده نصرت الهی استوار و مصمم در مسیر نورانی اسلام ناب، تا رسیدن به قله فتح و ظفر، ثابت قدم ایستاده است .
بار دیگر این حادثه دردناک پرده از چهره افراطیون حقیقی برداشته، بر جهانیان ثابت کرد که تروریسم و افراط گرایی به دین، ملت ، قومیت و نژاد خاصی، تعلق ندارد و مبارزه مداوم و همیشگی با این تهدید جهانی و کشورهایی که از آن تفکر حمایت می کنند ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
بی شک اتحاد ، همدلی و انسجام جهان اسلام تحت هدایت حکیمانه ولی امر مسلمین جهان ، می تواند نقطه پایانی بر این تهدیدات باشد.
در خاتمه فرصت را مغتنم شمرده این فاجعه دردناک را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)،مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و مسلمانان جهان تسلیت عرض می نماییم.
 

خاک صدور بیانیه ای مجلس شورای اسلامی مسلمان مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر