کد خبر: 739415 A

بهرامی خبر داد؛

رییس دیوان عدالت اداری از آمادگی این نهاد برای اعمال تحول مورد تایید رهبر انقلاب خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام محمد کاظم بهرامی از آمادگی دیوان عدالت اداری برای اعمال تحول مورد تایید رهبری انقلاب و اجرای برنامه تحولی مورد نظر ریاست جدید قوه‌قضائیه خبر داد.

وی در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات آیت الله آملی لاریجانی در دوره تصدی ۱۰ ساله خود بر منصب ریاست دستگاه قضا، انتصاب حجت‌الاسلام  رئیسی را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

وی افزود: حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل سابقه طولانی که در دستگاه قضایی دارند، با مسائل مختلف قوه آشنا هستند و همان طور که در حکم رهبری معظم انقلاب هم آمده بود، موافقت معظم‌له با برنامه تحولی ارائه شده از سوی ایشان، از نکات بسیار حائز اهمیت است.

رییس دیوان عدالت اداری در ادامه از آمادگی دیوان عدالت اداری برای تحقق این برنامه تحولی در این مجموعه خبر داد و با اشاره به اینکه مشکل اطاله دادرسی‌ها در دیوان تا حدود زیادی با همراهی و تلاش قضات بر طرف شده است، بر ضرورت پرداختن به کیفیت آراء تصریح کرد و گفت: ما در دیوان عدالت اداری باید همه تلاش خود را در بهبود کیفیت آراء به خرج دهیم و از جمله رویکرد تازه‌ای درباره اتقان آراء و ایجاد وحدت رویه داشته باشیم.

حجت‌الاسلام بهرامی در پایان از تلاش‌های قضات برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و رفع مشکل اطاله دادرسی قدردانی کرد.

 

سید ابراهیم رئیسی دیوان عدالت اداری محمد کاظم بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر