کد خبر: 739331 A

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی با اشاره به نقش نیروی قدس سپاه در دفاع از ملت‌های مظلوم و بی دفاع مسلمان، اعطای نشان ذوالفقار را به سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده این نیرو تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی به شرح زیر است: 

با کمال خرسندی و مسرّت اعطای نشان ذوالفقار از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به جنابعالی را تبریک عرض می‌کنم.

زحمات، خدمات و مجاهدت آن برادر ارجمند و مجموعه نیروی پرافتخار قدس و سایر نیروهای سپاه در دفاع از ملت‌های مظلوم و بی دفاع مسلمان در صحنه‌های دفاع عمیق استراتژیک انقلاب اسلامی طی بیش از ۲۰ سال گذشته، به حق شایسته تقدیر است.

بحمدالله تدابیر راهبردی و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع از بلاد و ملت‌های اسلامی منطقه و فداکاری و رشادت‌های جنابعالی و نیروی قدس سپاه به عنوان پیشانی انقلاب اسلامی در صحنه‌های گوناگون مبارزه با صهیونیسم بین‌الملل و عوامل تروریستی و دست پرورده جبهه کفر و نفاق، به ویژه در کارزار دفاع مشروع و انقلابی در برابر جریانات تکفیری در شامات، امنیت و استقلال را برای ملت‌های مسلمان تأمین نمود و ائتلاف استراتژیک را بر مبنای منظومه فکری اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) در مقابل جبهه استکبار آمریکایی و صهیونیسم بین‌الملل و ایادی منطقه‌ای تثبیت و تقویت کرد.

در پایان با درود بر ارواح شهدای مظلوم مدافع حرم و ارج گذاری به رشادت‌های رزمندگان مقاومت اسلامی، سربلندی و عاقبت بخیری جنابعالی را از تحت عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سلسله مرتب فرماندهی مسئلت می‌نمایم.

سردار سلیمانی سرلشکر صفوی سرلشکر سلیمانی سردار صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر