کد خبر: 739287 A

با حضور عراقچی؛

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: مدرسه ساخته شده از سوی وزارت خارجه در سر پل ذهاب با مشارکت مالی همکاران این وزارت خانه در خارج و داخل کشور ساخته و امروز تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید عباس عراقچی در حاشیه مراسم افتتاح دبیرستان شهدای وزارت امور خارجه در شهرستان سرپل ذهاب گفت: بعد از حادثه غم‌بار زلزله در این منطقه احساس وظیفه عمومی در کشور ایجاد شد که هر کس هر چقدر که می‌تواند کمک و مشارکت کند همکاران ما در وزارت خارجه در داخل کشور و خارج از کشور هم در حرکتی خودجوش مبالغی را روی هم گذاشتند و جمعی مأمور شدند که این مبالغ را برای کاری خیر هزینه کنند که با همکاری آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز به ویژه هیأت موسسین مدارس غیرانتفاعی منطقه ۲ آموزش و پروزش تهران این کار انجام شد. این دبیرستان کاملاً مجهز است و امروز به آموزش و پرورش تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: البته برای ما در وزارت خارجه توسعه و آبادانی مناطق مرزی یک حرکت لازم است و خوشحالیم روند بازسازی در استان کرمانشاه که خط مقدم مقابله با دشمن بعثی در سال‌های گذشته بود رو به جلو است.

مراسم افتتاح این مدرسه صبح روز سه‌شنبه با حضور سید عباس عراقچی، استاندار کرمانشاه، مدیران استانی، فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و جمعی از خانواده شهدا و مدیران وزارت امور خارجه و دانش‌آموزان و خیرین برگزار شد.

عراقچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر