کد خبر: 738802 A

سلیمی در تذکری:

یک نماینده مجلس تاکید کرد: به مردم آدرس غلط ندهید و به قواعد نظام پایبند باشید و اجازه یارگیری به نفوذی‌ها ندهید مگر مستند ایستگاه پایانی دروغ را ندیدید. باید دید چه کسانی از آن ها دفاع می کردند و نباید موضوع خانمی که تخلف ۶ میلیاردی کرده و همچنین موضوع جیسون رضاییان فراموش شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، با طرح سوالاتی گفت: موضع ما باید نسبت به کسانی که قرآن و عکس امام (ره) را آتش می زنند چگونه باشد؟ همچنین موضع ما باید نسبت به افرادی که شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه و نه غزه نه لبنان سر می‌دهند و نسبت به کسانی که انتخابات را بهانه می‌دانند و اصل نظام را نشانه می‌گیرند چگونه باشد؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیا اولویت های ما این مباحث است و یا بیکاری و شکم‌های گرسنه است؟ اولویت کرامت مردم است که برای تهیه یک کیلو گوشت صف می‌بندند و اولویت این است که ارز ۴۲۰۰ تومانی به چه کسانی داده می‌شود و ۶۰ تن طلا به کجا می‌رود.

وی افزود: به مردم آدرس غلط ندهید و به قواعد نظام پایبند باشید و اجازه یارگیری به نفوذی‌ها ندهید مگر مستند ایستگاه پایانی دروغ را ندیدید. باید دید چه کسانی از آن ها دفاع می کردند و نباید موضوع خانمی که تخلف ۶ میلیاردی کرده و همچنین موضوع جیسون رضاییان فراموش شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بحث فتنه پر بسامدترین واژه در کلام رهبری است و این موضوع فتنه نمایی نبود و فتنه یک حقیقت است و همه با آن مخالف هستیم.

علیرضا سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر