کد خبر: 738417 A

رئیس دیوان عدالت اداری مطرح کرد؛

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: دشمن با تمرکز بر نقاط ضعف ما بحران آفرینی می‌کند و هر جا ضربه خوردیم از قوت دشمن نبود بلکه از غفلت و ضعف ما بود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمد‌کاظم بهرامی در جلسه شورای فرماندهی حوزه و پایگاه‌های مستقل بسیج قوه قضائیه، ضمن تسلیت شهادت امام علی النقی الهادی (ع) گفت: انقلاب اسلامی در شرایط خطیری قرار دارد و مسئولیت بسیج در تقویت اقتدار نظام و ارتقای قدرت بازدارندگی کشور برابر تهدیدهای نظام سلطه و استکبار، بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به توطئه‌های همه جانبه و دائمی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران تاکید کرد: کشوری مانند ایران که به حق است و در برابر همه باطل‌ها ایستادگی کرده است، دائماً در حال لطمه خوردن است و اگر هوشیار نبود و از دشمن غفلت کنیم، آسیب پذیر شده و ضربه می‌خوریم.

وی با اشاره به حدیثی از امیر المومنین حضرت علی (ع) درباره دشمن شناسی که می‌فرمایند: کسی که در برابر دشمنش به خواب رود نیرنگ‌ها او را از خواب بیدار می‌کند، افزود: بر جام، به عنوان یک تجربه، بی نتیجه بودن مذاکره با امریکایی‌ها، بدعهدی آنها و ضرورت بی اعتمادی به وعده‌های امریکا را بار دیگر ثابت کرد و نشان داد راه پیشرفت کشور، توجه به داخل است نه دشمنانی که مدام در حال مانع تراشی برای ایران هستند.

بهرامی، تصریح کرد: دشمن با تمرکز بر نقاط ضعف ما بحران آفرینی می‌کند و هر جا ضربه خوردیم از قوت دشمن نبود بلکه از غفلت و ضعف ما بود.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه نباید دشمن را کوچک و ضعیف شمرد، گفت: نباید هیچ گاه دشمن را دست کم گرفت، بلکه باید با در نظر گرفتن راهکارهای مناسب، منطقی‌ترین برخورد را انجام داد.

وی در پایان گفت: در هر موضوعی باید به روایات اهل بیت (ع) مراجعه کرد و سخن حقّ را از آن والایان شنید و همین موضوع باید اساس کار پایگاه‌های بسیج باشد تا دیگران نگویند گه بر اساس تحلیل‌ها و صحبت‌های شخصی عمل شده است بلکه عملکرد بسیج تماماً با الگوبرداری و استناد به روایات و احادیث باشد.

 

رئیس دیوان عدالت اداری محمدکاظم بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر