کد خبر: 738342 A

پژمانفر در تذکری:

یک نماینده اصولگرای مجلس عنوان کرد: تنها ۳ ماه اول سال هزینه های دارویی جانبازان و ایثارگران در برخی شهرستان ها به داروخانه ها پرداخت شده، امروز به جانبازان خدمات درمانی و دارویی ارائه نمی شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر من به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص هزینه درمانی ایثارگران و جانبازان است. پسندیده نیست که در نظام جمهوری اسلامی، جانبازان و ایثارگران برای بستری شدن جهت بیماری که به همین دلیل مجروح شده است، به بیمارستان مراجعه کند و به وی اعلام شود به دلیل عدم پرداخت مطالبات از طریق دولت امکان بستری کردن آنها وجود ندارد.

نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران از چند جهت با مشکلاتی مواجهند، تصریح کرد: تنها ۳ ماه اول سال هزینه های دارویی جانبازان و ایثارگران در برخی شهرستان ها به داروخانه ها پرداخت شده، امروز به جانبازان خدمات درمانی و دارویی ارائه نمی شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه آیا باید جانبازان و ایثارگران به شکلی که برخی افراد می خواهند باید درخواست های خود را اعلام کنند و موجب هزینه برای نظام شوند؟ ادامه داد: درخواست دارم تذکری داده شود تا به این موضوع رسیدگی کنند، در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارتخانه مربوطه پاسخگوی هزینه‌های درمانی جانبازان و ایثارگران نیستند.

پژمان فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر