کد خبر: 737422 A

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه در سالروز شهادت شهید محمدابراهیم همت، یاد و خاطره این سردار شهید را گرامی داشت.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در سالروز شهادت سردار همت، با گرامیداشت یاد و خاطره او گفت: شهید همت تنها سردار میدان جنگ تحمیلی نبود؛ شهید همت سردار میدان‌‌‌های مختلف است؛ در مقام معلمی، سردار میدان تعلیم و پرورش، در رفتن به مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق دورافتاده قبل و بعد از انقلاب، سردار میدان مردمداری، با حضور در لبنان و مبارزه با رژیم صهیونیستی، سردار عرصه‌‌های منطقه‌‌ای و بین‌المللی و فرماندهی درخشان در عملیات‌‌‌های حساس دوران دفاع مقدس، او را سردار دفاع از آب و خاک کشور کرده است.

وی افزود: معلم، مبارز، رزمنده، فرمانده و شهادت او، سردار همت را به حق، «سیدالشهداء» هشت سال دفاع مقدس کرد، لقبی که همرزمان او به شایستگی به او دادند. یاد و خاطره این شهید و سردار سرافراز میدان های مختلف را گرامی می‌‌‌‌داریم و بر این باوریم که جامعه جوان امروز ما نیاز دارد که زندگی و سرگذشت این جوان پرافتخار و ایرانی را بداند، درک کند و سرلوحه زندگی خود قرار دهد. به روح این شهید و تمامی شهیدان سرافراز جنگ تحمیلی بخصوص سرداران شهید اسفند ماه حسین خرازی، حمید باکری و عباس کریمی و... درود می فرستیم.

بهرام قاسمی شهید همت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر