کد خبر: 737305 A

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا:

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: امروز به همت متخصصین و کارشناسان، دیگر عبارت تحریم تجهیزات در قرارگاه پدافند هوایی معنایی ندارد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در شورای عالی فرماندهان این قرارگاه، ضمن تشکر از همت و تلاش مجدانه متخصصین، کارشناسان و فرماندهان در تحقق فرامین فرمانده معظم کل قوا، مبنی بر نگاه به داخل و تکیه بر توانمندی‌های کشور در چارچوب اقتصاد مقاومتی در طراحی و ساخت انواع تجهیزات راداری، موشکی و مخابراتی گفت: امروز دیگر عبارت تحریم تجهیزات در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) به همت شما عزیزان معنایی ندارد.

وی افزود: اکنون دفاع از حریم امن آسمان ایران اسلامی و رصد دشمنان با تجهیزات ساخت داخل انجام می‌شود و می‌توان در عمل نتیجه اعتماد به متخصصین جوان داخل را لمس کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تصریح کرد: با وجود تحریم‌های همه جانبه علیه کشور عزیزمان، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با حرکت رو به جلو و پیشرفت روزافزون در عرصه ساخت تجهیزات، اقتدار خود را به نمایش گذاشته است.

 

امیر صباحی فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر