کد خبر: 736728 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از بسیجی جانباز و خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر توحیدی معاون اسبق تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در بیمارستان شهید چمران عیادت کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین قندهاری در این دیدار ضمن بررسی روند درمان این روحانی وارسته و بسیجی ایثارگر هشت سال دفاع مقدس و برادر شهیدان توحیدی، سلامتی و بهبود حال وی را از خداوند متعال خواستار شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی در این دیدار یادآور شد: حجت الاسلام و المسلمین توحیدی از معاونین اسبق فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بوده که سال های متمادی در اعتلای فرهنگ دینی و حفظ ارزش و آرمان‌های نظام اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

قندهاری گفت: حجت الاسلام توحیدی از رزمندگان و روحانیون دوران دفاع مقدس است که سال های متمادی در جبهه های جنگ تحمیلی در کنار رزمندگان اسلام به دفاع و مبارزه پرداخت و در اثر مجروحیت های متعدد دچار عارضه شده و هم اینک با درد و رنج ناشی از جراحات شیمیایی به فعالیت های علمی و پژوهشی مشغول است.

وی با بیان رشادت‌های خانواده شهید توحیدی در راه اعتلای اسلام و نظام اسلامی بیان کرد: سردار شهید غلامعلی توحیدی برادر حجت الاسلام توحیدی که در عملیات کربلای چهار به مقام شهادت نائل شده بود سرانجام پس از ۱۰ سال پیکر مطهرش به وطن بازگشت و در جهرم تشییع و در گلزار شهدای فردوس این شهر به خاک سپرده شد و شهید محمدکاظم توحیدی برادر دیگر این روحانی وارسته نیز که به درجه رفیع جانبازی نائل بود، سال‌ها در سازمان تبلیغات اسلامی خدمات ارزنده‌ای از خود به یادگار گذاشت و سرانجام در دوم بهمن ۱۳۹۷ به قافله شهیدان پیوست.

حجت الاسلام قندهاری در این دیدار، ضمن گفت‌وگو با پزشکان معالج در جریان روند مداوای این روحانی برجسته قرار گرفت و سلامتی ایشان را از خداوند متعال مسألت کرد.

وزارت دفاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر