کد خبر: 735990 A

به ریاست روحانی؛

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به ریاست رئیس‌جمهور و با هدف بررسی نیازمندی‌های این استان و روند اجرای طرح‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان گیلان تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، ارائه آخرین گزارش عملکرد و روند اجرایی طرح‌‌‌ها و پروژه‌‌های مصوب سفر قبلی حسن روحانی به این استان، نیازمندی‌‌های مردم در مناطق مختلف استان گیلان و نهایی کردن طرح‌‌های پیشنهادی برای تحقق توسعه همه‌‌جانبه و پایدار استان، از اهداف این نشست بود.

شرکت‌‌کنندگان در این جلسه، علاوه بر بررسی آخرین گزارش‌ها از روند اجرای پروژه‌‌های مصوب قبلی، پیشنهادات دستگاه‌ها و طرح‌‌های مرتبط با حوزه‌‌های حمل و نقل، محیط زیست، کشاورزی، نیرو، بهداشت و درمان، گردشگری، عمران شهری و روستایی، ورزش، فرهنگ و آموزش، صنایع و همچنین سرمایه‌‌گذاری بخش دولتی و خصوصی را بررسی و طرح‌‌های جدید را نهایی کردند.

جزئیات این طرح‌‌ها که می‌‌تواند شتاب و تحول تازه‌‌ای در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان گیلان ایجاد کند، توسط رئیس‌‌جمهور و در جریان سفر اعلام می‌‌شود.

رئیس دفتر رئیس‌‌جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دبیر شورای عالی مناطق آزاد، به همراه شماری از وزیران کابینه، مسئولان اقتصادی و مدیران ارشد استان گیلان از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند.

رئیس‌‌جمهور قرار است در ادامه سفرهای استانی خود، طی روزهای آینده به استان گیلان سفر کند.

حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر