کد خبر: 735781 A

صباغیان در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس بیان کرد: نمایندگان مجلس امیدی به دولت ندارند تا مشکلات اقتصادی و گرانی افسار گسیخته حل کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا،  محمدرضا صباغیان در تذکر شفاهی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: مشکلات مردم بسیار سخت شده و گرانی حالت افسارگسیخته به خود گرفته است. متاسفانه نمایندگان مجلس امیدی به دولت ندارند و از این که مجلس به طور جدی وارد نمی‌شود تعجب می‌کنم.

نماینده مردم مهریز افزود: اگر جنگ فعلی، جنگ انتقادی است که دشمن ، بمب به سفره و زندگی و معیشت مردم فرو می‌ریزد چرا مجلس شورای اسلامی در این خصوص سکوت کرده و درباره این موضوع کاری نمی‌کند. مجلس در حال بررسی انتخابات استانی است و اگر یک ماه دیگر در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کردیم چه ایرادی داشت در حالی که مردم دچار مشکلات اقتصادی هستند و باید این موضوع در اولویت قرارمی‌گرفت ضمن اینکه چه ایرادی داشت موضوع استانی شدن انتخابات را یک ماه دیگر انجام می‌دادیم. 

وی با اشاره به ۵ بار تذکر شفاهی ارائه کرده به هیأت رئیسه و دولت گفت: باید در جلسه غیرعلنی موضوع وضعیت معیشتی و اقتصاد کشور بررسی کنیم و مشخص شود که چند درصد مشکلات اقتصادی به تحریم‌ها و چند درصد به سوء تدبیرها مربوط است. نباید منتظر مجلس سنای آمریکا برای رفع مشکلات اقتصاد ایران باشیم و اگر ما این تذکرات را به مجلس افغانستان داده بودیم تاکنون مشکل حل شده بود.

اقتصاد ایران گرانی مشکلات مشکلات اقتصادی نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر