کد خبر: 735473 A

نتانیاهو مدعی شد؛

نتانیاهو در تازه‌ترین اظهارات خود در مورد دیدار با پوتین ، ایران را موضوع اصلی این مذاکرات دانست و بار دیگر مدعی مقابله با ایران در سوریه شد.

به گزارش ایلنا به نقل از جروزالم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مورد دیدارش با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه گفت: تمرکز ما در این دیدار و مذاکرات ایران بود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اضافه کرد که در این دیدار ولادیمیر پوتین با خروج نیروهای خارجی که از سال ۲۰۱۱ و با آغاز جنگ داخلی وارد سوریه شدند، موافقت کرده است.

وی هم‌چنین مدعی شد: ما در روسیه برای تاسیس یک کمیته مشترک با همراهی این کشور و کشورهای دیگر  برای بیرون راندن نیروهای خارجی از سوریه به توافق رسیدیم.

نتانیاهو درباره حضور ایران در سوریه بار دیگر مدعی شد: به روشنی اعلام کردم که اسرائیل اجازه نخواهد داد حضور نظامی ایران در سوریه گسترش یابد و به صراحت می‌گویم که ما همچنان به اقدام نظامی علیه ایران در سوریه ادامه خواهیم‌داد.

این مقام صهیونیستی در ادامه ضمن تقدیر از انگلیس برای قرار دان نام حزب‌الله در فهرست گروه‌های تروریستی، از حزب الله به عنوان یک نیروی اصلی تروریسم در خدمت ایران نام برد.

وی در این باره مدعی شد: حزب‌الله یک سازمان تروریستی است و به عنوان اصلی‌ترین اهرم تروریسم برای ایران کار می‌کند.

ایران تروریسم رژیم صهیونیستی روسیه سوریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر