کد خبر: 733495 A

معاون رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم هرچه زودتر آقای روحانی و ظریف به شایعات پایان دهند تا ظریف را باز هم به عنوان وزیر در مسند وزارت خارجه داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در نشست تخصصی بین المللی زن، صلح و امنیت پایدار در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به ماجرای استعفای ظریف گفت: از زمانیکه برجام در کشور مستقر شد، پیشرفت‌هایی حاصل  شده و دستاوردهایی بدست آمده است.

وی افزود: این قرارداد به عنوان یک توافق چندجانبه بین‌المللی به خلع سلاح و امنیت در جهان کمک می‌کند از آن زمان ما تحولات خوبی داشتیم برای همین هم قدردان زحمات همه بویژه ظریف هستیم.

معاون رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم شایعاتی که درباره استعفای ظریف مطرح می‌شود تایید نشود. ظریف وزیر خارجه ‌ای شجاع و دیپلماتی موفق است که در مونیخ دیدیم جانانه از مصلحت، حکمت و عزت ایران دفاع کرد و با درایت و دیپلماسی کشورهای دنیا را کنار هم آورده است.

وی ادامه داد : ما تاکنون از این همه تهدید سربلند بودیم. امیدواریم هرچه زودتر آقای روحانی و ظریف به شایعات پایان دهند تا ظریف را باز هم به عنوان وزیر در مسند وزارت خارجه داشته باشیم.

ابتکار استعفای ظریف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر