کد خبر: 733444 A

نجفی در تذکر شفاهی:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: امیدوارم استعفای ظریف، استعفای یک رویکرد در سیاست خارجی ایران نباشد چراکه یکپارچگی در اجرای سیاست خارجی، حائز اهمیت است.

 به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکری شفاهی با اشاره به استعفای ظریف گفت: با توجه به حمایت مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و اکثریت نمایندگان مجلس و همچنین نگاه مثبت افکار عمومی، امیدوارم شرایط لازم برای ادامه خدمت آقای ظریف در مسئولیت دستگاه دیپلماسی فراهم شود.

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر، به همبستگی و همگرایی نیازمند هستیم، افزود: همچنان که آقای ظریف هم اشاره کرد، از تفسیر‌های مختلف در رابطه با استعفای او پرهیز شود.

نجفی تصریح کرد: چه کسانی امروز از کناره‌گیری ظریف ابراز خوشحالی می‌کنند و حتی آن را پنهان نمی‌کنند. یکی از مقامات رژیم صهیونیستی توئیت زد که چه بهتر که ظریف رفت! جمهوری اسلامی ایران یک سیاست خارجی دارد. یکپارچگی در اجرای سیاست خارجی، حائز اهمیت است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: امیدوارم استعفای ظریف، استعفای یک رویکرد در سیاست خارجی ایران نباشد، راهبرد تعامل سازنده با دنیا در جهت منافع ملی، راهبرد اصولی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

ایران ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر