کد خبر: 733399 A

در جریان بررسی بودجه ۹۸؛

وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها مکلفند نسبت به نصب علائم و نشان‌ها، تابلوهای راهنمایی و تابلوهای هشداردهنده در کلیه اماکن مورد نیاز معلولان اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی بعدازظهر امروز بندالحاقی ۳ تبصره ۸ لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها مکلفند نسبت به نصب علائم و نشان‌ها، تابلوهای راهنمایی و تابلوهای هشداردهنده در کلیه اماکن مورد نیاز معلولان اقدام کنند.

نمایندگان همچنن بند ح تبصره ۸ لایحه بودجه را به تصویب رساندند که به موجب آن شرکتهای آب منطقه‌ای و سازمان آب و برق خوزستان مجازند از محل منابع داخلی خود و بخشی از اعتبارات طرح‌های تعادل‌بخشی و تغذیه مصنوعی در قالب وجوه اداره‌ شده نسبت به تأمین هزینه‌های خرید و نصب کنتورهای حجمی و هوشمند چاه‌های آب کشاورزی اقدام نموده و به‌ صورت اقساطی با روشی که توسط دستگاه اجرایی مربوطه تعیین می‌شود، اصل و کارمزد این تسهیلات را از صاحبان این چاه‌ها دریافت کنند. صد درصد (۱۰۰%) اقساط وصولی برای اجرای طرح‌های احیا و تعادل‌بخشی منابع آب زیرزمینی در اختیار شرکت‌های آب منطقه‌ای استان‌ها و سازمان آب و برق خوزستان قرار می‌گیرد.

 

بودجه راه و شهرسازی شهرداری لایحه بودجه معلولان بودجه 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر