کد خبر: 733373 A

سعیدی به ایلنا خبر داد؛

سخنگوی فراکسیون امید از برگزاری جلسه این فراکسیون با مسئولان وزارت خارجه در خصوص استعفای ظریف خبر داد.

 فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری نشست ظهر امروز فراکسیون امید با برخی مسئولان وزارت امور خارجه، از آخرین فعالیت‌های این فراکسیون در رابطه با استعفای وزیر امور خارجه خبر داد و گفت: شورای مرکزی فراکسیون امید امروز میزبان آقایان مرتضی سرمدی، قائم‌مقام و حسین پناهی‌آذر معاون پارلمانی وزارت امور خارجه بود که در این جلسه ابعاد مختلف خبر استعفای آقای ظریف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی فراکسیون امید ادامه داد: مسئولان وزارت امور خارجه درباره جزئیات استعفای آقای ظریف توضیحاتی ارائه کردند و ما هم نقطه نظرات آنان را شنیدیم.

وی  همچنین با اشاره به کلیات مباحث مطرح شده در این جلسه خاطرنشان کرد: خروجی این جلسه حمایت فراکسیون امید از وزیر امور خارجه و درخواست برای بازگشت ایشان به رأس وزارت خارجه است. ما به طور جدی این پیغام را به رئیس‌جمهور هم منتقل کردیم که خواستار ادامه فعالیت ظریف هستیم.

سعیدی در تشریح جمع‌بندی فراکسیون امید هم اعلام کرد: این فراکسیون ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی وزیر امور خارجه و همکاران ایشان اعلام می‌دارد سیاست‌گذاری دستگاه دیپلماسی کشور باید یکپارچه و با محور وزارت امور خارجه باشد.

شبانه روزی وزارت امور خارجه وزارت خارجه وزیر امور خارجه معاون پارلمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر