کد خبر: 733299 A

قوامی در تذکر شفاهی؛

نماینده مردم اسفراین در مچلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح موضوع استعفا موجب خوشحالی بدخواهان و ایجاد یاس در جامعه می‌شود

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، هادی قوامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز مجلس بیان کرد: مجلس شورای اسلامی به هیئت دولت و به تک تک وزرا رأی می‌دهد که در ارتباط با وظایفی که دارند اقدام و عمل کنند و به مجلس و در پیشگاه ملت پاسخگو باشند.

وی افزود: این روالی که اکنون ایجاد شده مشکلاتی را ایجاد کرده است. در این شرایط سخت اقتصادی که هم مجلس و هم دولت باید در خط مقدم باشند و خودشان را وقف منافع نظام کنند این سوال مطرح می‌شود که چرا از استعفا استفاده می‌کنند و با این استعفا دیگر نسبت به مسئولیتهای خود پاسخگو نمی‌شوند و هنگامی هم که مسئول بعدی در این شرایط بخواهد کار خود را شروع کند برای مدتها همه تقصیرها و گناه را به گردن مسئول قبل می‌اندازند.

قوامی تاکید کرد: این موضوع به شأن و جایگاه مجلس آسیب می‌زند ما نمایندگان که مظهر اراده جامعه هستم باید در مقابل این اتفاقات پاسخگو باشیم و مسائل را برای مردم شفاف کنیم تا بتوانیم در این شرایط بر مشکلات فایق بیاییم.

وی  بیان کرد: از تولید داخلی حمایت کنیم تقاضا دارم در زمان بررسی بودجه تمام تلاش انجام شود که حمایت از تولید داخلی مورد توجه همه باشد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که عده‌ای در شرایط کنونی با یک استعفا می‌خواهند نسبت به دوران خود و مسئولیت خود پاسخگو نباشند، تاکید کرد: طرح موضوع استعفا موجب خوشحالی بدخواهان و ایجاد یاس در جامعه می‌شود.

بودجه جامعه دولت شورای اسلامی هیئت دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر