کد خبر: 732459 A

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نزاجا با تغییر ساختار جدید، به نیرویی متحرک هجومی و واکنش سریع تبدیل شده و چابکی، تحرک و کار آمدی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در هفتمین نشست سالانه مسئولان دفاتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح که در ستاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفت: امروز صراط مستقیم برای ما پیروی از منویات و اوامر ولی امر مسلمین جهان است پس بهترین نعمت، نعمت ولایت است.

وی به اهمیت اصول ولایت‌مداری، عدالت‌‌‌محوری و شایسته‌‌‌سالاری در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و اظهار داشت: در حکم انتصاب فرمانده نیروی زمینی از سوی مقام معظم رهبری سه ویژگی مهم چابکی، تحرک و کار آمدی تاکید شد، نیروی زمینی ارتش نیز بلافاصله تمامی برنامه‌‌‌های این نیرو را برابر مطالبه فرماندهی کل قوا اجرایی کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اجرایی شدن طرح‌‌های لبیک یا امام خامنه‌‌ای در این نیرو، تصریح کرد: ۳۰ طرح که اکثرا در راستای ارتقا معیشت کارکنان است در این نیرو طراحی و در حال اجرا است.

حیدری ادامه داد: نیروی زمینی ارتش با تغییر ساختار جدید، به نیرویی متحرک هجومی و واکنش سریع تبدیل شده و چابکی، تحرک و کارآمدی را در دستورکار خود قرار داده است.

سرتیپ کیومرث حیدری امیر حیدری امیر سرتیپ حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر