کد خبر: 731834 A

در صحن؛

نمایندگان تهران و میناب به وزیر اقتصاد ضرورت ترخیص ۱۷ هزار تن گوشت قرمز دپو شده در گمرک بندرعباس در چارچوب قوانین و مقررات ،‌با لحاظ اولویت و توزیع آن تحت نظارت ستاد مدیریت تنظیم بازار را متذکر شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، تذکرات کتبی نماینده به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز عصر مجلس از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است: 

**علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در تذکری به وزیر صنعت عنوان کرد که افزایش بی‌رویه قیمت خودروها در بازار داخلی را کنترل کنید چرا به وظایف قانونی خود عمل نمی‌کنید و بر قیمت خودروها نظارتی ندارید. 

**سیدحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که علت بی‌توجهی و کم لطفی به هموطنان آذری  زوار عتبات در عراق که مورد حمله تروریستی قرار گرفته و شهید و مجروح شدند چیست؟ 

**سیده فاطمه ذوالقدر و سیدمصطفی ذوالقدر نمایندگان تهران و میناب به وزیر اقتصاد ضرورت ترخیص ۱۷ هزار تن گوشت قرمز دپو شده در گمرک بندرعباس در چارچوب قوانین و مقررات ،‌با لحاظ اولویت و توزیع آن تحت نظارت ستاد مدیریت تنظیم بازار را متذکر شدند.

**سید هادی بهادری نماینده ارومیه به اتفاق ۱۷ نفر دیگر از نمایندگان به وزیر کشاورزی درباره واردات بی‌رویه کود سولفات آمونیوم علی رغم تولید کافی این کود در پتروشیمی ارومیه تذکر دادند. 

**احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر به وزیر بهداشت ضرورت صدور دستور رسیدگی عاجل به نیازمندی‌های مراکز درمانی روستاها را متذکر شد. 

**سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که علت کاهش حق‌الزحمه سرباز معلمان چیست؟ 

**علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در تذکری به وزیر دادگستری عنوان کرد که افزایش قیمت خودرو و ارزاق عمومی همچون بالاخص گوشت در چند روز اخیر کمر مردم را خم کرده چرا سازمان تعزیرات حکومتی نظارتی بر این موضوع ندارد. 

**شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تعیین تکلیف حقوق کارگران شد.

اقتصاد تنظیم بازار گمرک گوشت قرمز وزیر اقتصاد دژپسند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر