کد خبر: 731469 A

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه تمام تجهیزات و تاکتیک‌های ما داخلی و بومی است، تاکید کرد: شناسایی و اشراف کاملی بر تهدیدات در منطقه داریم و خودمان را منطبق با تهدیدات آماده می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در حاشیه رزمایش دریایی «ولایت ۹۷» گفت: تهدیدات علیه کشور ما همیشه بوده و مهم توانمندی نیروهای مسلح برای مقابله و بازدارندگی است.

وی با بیان اینکه یگان‌های عملیاتی ما مستمرا در حال تقویت توان خود هستند، اظهار داشت: امسال چند رزمایش برگزار شد که همه آنها با هم، نشانده توان و قدرت دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش ادامه داد: ما شناسایی و اشراف کاملی بر تهدیدات در منطقه داریم و خودمان را منطبق با تهدیدات آماده می‌کنیم.

سیاری با بیان اینکه نیروهای مسلح ما توان مقابله با هر تهدیدی را دارند، تصریح کرد: در این خصوص، نیروی انسانی یک رکن مهم است و نیروهای ما امروز از نظر آموزش و مهارت در سطح بسیار بالایی هستند.

وی افزود: همه این نیروها متناسب با شرایط روز آموزش دیده و در آمادگی کامل بسر می‌برند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به بومی بودن تمامی تجهیزات و سامانه‌های حاضر در رزمایش، خاطرنشان کرد: تجهیزات نیروهای مسلح ما دیگر عاریه‌ای نیست چراکه معتقدیم سلاح عاریه‌ای، امنیت عاریه‌ای به دنبال دارد و فروشندگان این تسلحیات می‌توانند در بزنگاه، گلوگاه‌ها را بگیرند.

سیاری اضافه کرد: هم تجهیزات و هم تاکتیک‌های ما داخلی و بومی هستند.

دریادار سیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر