کد خبر: 731228 A

پژمانفر در تذکر شفاهی:

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس از موضع رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص تکذیب نامه رئیس جمهور به اینجانب در مورد پدیده شاندیز انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلاتی که به آن وارد شدیم بحث پدیده بود که چندین هزار را درگیر خود کرده بود که نزدیک به ۴ سال است که از این موضوع می گذرد و این موضوع تقریبا لاینحل مانده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه دهه فجر نامه ای به سران قوا نوشته شد و از آن ها تقاضا شد که به این موضوع بپردازند، پی نوشتی در نامه ارسالی توسط رئیس جمهور نوشته شده بود که عبارت این پی نوشت به دلیل محرمانه بودن این مضمون بود که تعیین یک هزار میلیارد تومان برای پرداخت سهامداران معسر شرکت پدیده شاندیز بود و درخواست را به بنده داده بودند و مکاتبه نیز با آقای نهاوندیان در خصوص حل این موضوع صورت گرفته بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: متاسفانه آقای واعظی موضعی در رسانه ها در خصوص این نامه اتخاذ کردند که باعث بهت بنده شد چرا که این نامه را تکذیب کرده بودند در حالی که این نامه از طریق دفتر رئیس جمهور به بنده ارسال شده بود و حتی بنده را مورد تهمت و دروغ قرار داده بودند که باید این موضوع پیگیری شود.

مسعود پزشکیان که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر و با تائید وجود این نامه گفت: از آقای دکتر امیری تقاضا می شود که این نامه را پیگیری کند.

پژمانفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر