کد خبر: 730994 A

کواکبیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دود هسته‌ای حکومت آل سعود به چشم قدرت‌های ظام و مستکر می‌رود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز پنج‌شنبه مجلس در تذکری خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس گفت: ای کاش در سفر به چین و ژاپن اشاره‌ای هم به دلالی‌های ترامپ و هسته‌ای شدن حکومت آل سعود می‌کردید.

وی افزود: درباره این استانداردهای دوگانه پدیده ترامپیسم در منطقه باید بحث شود، چرا که اگر عربستان را هسته‌ای کنند، قطعا دود این کار به چشم قدرت های ظالم و مستکبر می‌رود.

نماینده مردم تهران در مجس در بخشی از تذکر خود درباره تحقیق و تفحص از مسکن مهر گفت: امروز تحقیق و تفحصی از مسکن مهر ارائه شده است.

وی ادامه داد: در هیچ جای دنیا زمین‌هایی که برای مسکن دار شدن آحاد مردم در نظر گرفته شده واگذار نمی‌شود شاید سی سال دیگر دولت همان جا را می‌خواهد تخریب کند و وسعت بخشد؛ اما گفته شده ۹۹ ساله اجاره داده شده است، هم اکنون به خودشان واگذار می کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این‌ها که در مسکن مهر سند تفکیکی نمی‌توانند بگیرند، سند مشاع دریافت می‌کنند، این گونه مشکل ایجاد می‌شود، لذا از عزیزان در وزارت راه و شهرسازی درخواست می‌کنم زمین در اختیار دولت و بیت المال قرار گیرد، شاید در آینده بخواهند کار دیگری انجام دهند.

جلسه علنی عربستان مردم تهران در مجلس مسکن هسته ای بودجه 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر