کد خبر: 730177 A

مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: هدف اصلی نشست مشترک احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت مبارز، گفت‌و‌گو با هم برای همگرایی بیشتر بین مجموعه احزاب انقلابی و ارزش‌مدار است.

غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در تشریح اهداف شکل‌گیری نشست مشترک احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت‌ مبارز گفت: این نشست بنا به تقاضای رهبران این احزاب و تشکل‌ها صورت گرفته و هدف اصلی همگرایی است. 

وی ادامه داد: هدف اصلی گفت‌و‌گو با هم برای همگرایی بیشتر بین مجموعه احزاب انقلابی و ارزش‌مدار است و طبعا چیزی فراتر از این در دستور کار نیست. 

این عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که آیا جلسه نخست مصوبه‌ای داشت یا کمیته‌ای در این راستا تشکیل شده است، گفت: نشست اول به گونه‌ای بود که حضار خودشان اشاره کردند که این نشست به نتیجه نرسیده و نیاز به نشست بعدی است که بحث‌ها پیش برود. 

وی همچنین با رد انتخاباتی بودن همگرایی میان احزاب اصولگرا گفت: تا انتخابات خیلی زمان داریم و بحث انتخابات در دستور کار نیست. 

دومین نشست احزاب و تشکل‌های مختلف جریان اصولگرایی با اعضای جامعه روحانیت مبارز پنج‌شنبه هفته آتی مورخ  ۹ اسفند به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار می‌شود.

جامعه روحانیت مبارز غلامرضا مصباحی مقدم احزاب اصولگرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر