کد خبر: 729558 A

در بیانیه ای قرائت شد؛

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از حرکت انقلابی سپاه در برخورد با کشتی‌های صیادی خارجی تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، ۱۸۴ تن از بهارستان‌نشینان در بیانیه‌ای از حرکت انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برخورد با کشتی‌های صیادی خارجی تقدیر کردند.

متن این بیانیه که از سوی احمد امیرآبادی فراهانی قرائت شد به شرح زیر است: 

امروز سپاه پاسداران در همه عرصه های دفاعی، علمی و فرهنگی، اجتماعی و حتی کمک به معیشت مردم و ایجاد اشتغال پیشتاز بوده و بسی جای خرسندی است که این مجموعه همواره و در بسیاری از زمینه ها برگ زرینی را به مجموعه افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده است.

اخیرا صیادان مناطق جنوب کشور دغدغه هایی داشتند که کشتی های خارجی با حمایت سازمان شیلات و با سیستم ها و تجهیزات پیشرفته انواع آبزیان را صید می کردند و این اقدام ضمن آسیب جدی به محیط زیست، باعث افزایش قیمت ماهی و ضربه زدن به اشتغال شده است.

این اقدام به جا و شایسته سپاه پاسداران به عنوان اقدامی جهادی و انقلابی از سوی فرزندان ملت در نیروی دریایی سپاه مقتدر انقلاب با رقه امید و باور را در مردم به ویژه صیادان منطقه ایجاد کرد و اطمینان آنان  به نیروهای مسلح به ویژه سپاه را نمایان کرد.

امید است دستگاه قضایی نیز اشد مجازات را برای کسانی که با استفاده از رانت ها قصد اخلال و نارضایتی در مردم را داشته و دارند اعمال کند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از ملت سرافراز ایران اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای تحت امر ایشان به ویژه نیروی دریایی از خداوند متعال برای آنان موفقیت روز افزون و توفیق خدمت صادقانه به مردم عزیز تحت فرماندهی مدبرانه فرمانده کل قوا را مسئلت داریم.

 

ایران اسلامی کشتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیروهای مسلح فرمانده کل قوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر