کد خبر: 728815 A

واعظی در فرودگاه بندرعباس:

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در آستانه سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان‌هرمزگان، وارد بندرعباس شد.

به گزارش ایلنا، محمود واعظی عصر امروز شنبه در فرودگاه بندرعباس گفت: استان هرمزگان به‌طور ویژه در برنامه‌های دولت مورد توجه است و رئیس‌جمهور در کمتر از یک‌سال برای بار سوم به این استان سفر می کند.

واعظی در بیان اهداف سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان اظهارداشت: با توجه به اینکه در سفرهای گذشته مردم غرب این استان دیداری با رئیس‌جمهور نداشتند. لذا در جریان این سفر، دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم خونگرم غرب این استان خواهد بود.

وی گفت: با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دهه فجر، پروژه‌های بزرگی در این استان با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود که یکی از آنها فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که با تلاش‌هایی که در سطح ملی و استانی انجام گرفته، به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: همچنین در این سفر پروژه‌های دیگری نیز به بهره برداری خواهد رسید که در حوزه‌های مختلف از جمله وزارت دفاع، وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و سایر زمینه‌ها است که یا با حضور رئیس‌جمهور یا توسط وزرا افتتاح خواهد شد.

واعظی افزود: در جریان این سفر نکات مدنظر استاندار و دیگر مسوولان استانی در راستای توسعه و پیشرفت بهتر استان در جلسه شورای اداری مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ خواهد شد.

محمود واعظی پالایشگاه ستاره خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر