کد خبر: 728680 A

دیروز انجام شد؛

سیزدهمین جلسه (دوره نهم) شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران عصر دیروز در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز تاسف و تالم فراوان از حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان و محکوم کردن آن، این واقعه دردناک را به خانواده‌‌‌هاى داغدار و عموم ملت ایران تسلیت گفتند و خواستار پیگیری جدی این اقدام جنایتکارانه و پاسخ محکم به عوامل این اقدام وحشیانه شدند.

ابتدای این جلسه که با ریاست سنی خلیل‌‌‌پور دارستانی شروع شد، احمد حکیمی‌‌‌پور طی گزارشی عملکرد یکساله خود را در سمت دبیرکلی شرح داد و پس از آن، با حضور بازرسین حزب انتخابات جدید برای دوره یکساله سمت دبیرکلی برگزار و وی به اتفاق آرا در سمت خود ابقا شد.

علی شفائی دومین فردی بود که گزارش عملکرد یکساله خود را به عنوان قایم مقام حزب ارائه داد و سپس از بین کاندیداها اعضای شورای مرکزی پس از رای‌‌گیری افشین فرهانچی را به عنوان قائم مقام جدید دبیرکل حزب انتخاب کردند.

افشین فرهانچی، دبیر شورای مرکزی گزارش عملکرد یکساله خود را ارائه و پس از آن، با راى اعضای شورای مرکزی زهره رحیمی به عنوان دبیر جدید شورای مرکزى حزب اراده ملت انتخاب شدند.

در ادامه جلسه رای‌‌گیری برای انتخاب سخنگوی حزب برگزار شد که محمدهادی جامعی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه، محمد مسیبی به عنوان نماینده شورای مرکزی در شاخه جوانان و علی مهری به عنوان نماینده حزب در امور انتشار هفته‌‌‌نامه اراده ملت انتخاب شدند.

در این جلسه گزارش یکساله روند اجرایی «هفته‌‌‌نامه اراده ملت» ارگان خبری حزب (انتشار ۱۰ شماره)، گزارش یکساله کمیته مالی و پشتیبانی و همچنین روابط عمومی حاما ارائه و به تصویب اکثریت اعضا رسید.

گفتنی است این جلسه با حضور اکثریت اعضای اصلی و علی‌‌البدل شورای مرکزی حزب اراده ملت برگزار شد.

احمد حکیمی‌پور حاما حزب اراده ملت ايران حزب اراده ملت احمد حکیمی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر