کد خبر: 728644 A

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با اشاره به صدور دستوری جهت شناسایی دلالان غیرمجاز دام زنده، گفت: بر اساس این دستور افرادی که به صورت غیرمجاز در میدان بار به دلالی اقدام می‌کنند باید شناسایی شوند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از صدور دستوری به نیروی انتظامی و دستگاه اطلاعاتی جهت شناسایی دلالان غیرمجاز دام زنده در بازار خبر داد و گفت: بر اساس این دستور افرادی که به صورت غیرمجاز به دلالی اقدام می‌کنند و باعث افزایش قیمت دام زنده می‌‎گردند، باید شناسایی شوند.

وی با اشاره به ساماندهی دلالان دام زنده تصریح کرد: افرادی که دلال هستند و می‌خواهند در میدان بار فعالیت کنند باید شناسنامه دار باشند و برای افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند شناسنامه دلالی صادر شده است تا هر فردی نتواند در حوزه دلالی دام زنده فعالیت کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: علاوه بر این برای جلوگیری از قاچاق دام، حمل و نقل دام زنده با خودرو مستلزم مجوز دامپزشکی است و اگر خودرویی بدون مجوز دامپزشکی اقدام به حمل دام کند با دستور مقام قضایی خودرو توقیف و دام عودت داده می‌شود.

دام زنده مدعی‌العموم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر