کد خبر: 728310 A

با صدور اطلاعیه‌ای؛

حزب مردم‌سالاری با صدور اطلاعیه‌ای حادثه تروریستی جاده زاهدان - خاش را محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه حزب مردمسالاری به شرح زیر است:

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا

شهادت مظلومانه ۲۷ تن از پاسداران جان بر کف که در حادثه تروریستی جاده زاهدان - خاش جان باختند برای ملت سرافراز ایران بسیار تلخ و ناگوار بود حزب مردم‌سالاری با تسلیت عروج مظلومانه این شهدای عزیز و آرزوی سلامت مجروحان این واقعه هولناک و با تکیه بر این باور قطعی که حتماً انتقام خون به ناحق ریخته این عزیزان از تروریست‌های مزدور و اربابان منطقه‌ای و جهانی گرفته خواهد شد برسه نکته تاکید می‌کند:

اولاً: خشکاندن ریشه تروریسم در منطقه، وظیفه فوری تمامی دستگاه‌های امنیتی انتظامی اطلاعاتی و دیپلماتیک است. دست اندرکاران نباید صرفاً با محکوم کردن حادثه و تجلیل از عظمت شهدا موضوع را فراموش سازند؛ بلکه با پیگیری مجدانه و باتوجه به حوادثی همچون چابهار و اهواز ریشه عوامل و اربابان جنایتکار این حوادث تروریستی را به کلی ریشه‌‌‌کن سازند.

ثانیاً: مسئولان وزارت خارجه و وزارت کشور باید هرچه سریع‌تر تکلیف استقرار گروهک تروریستی موسوم به «جیش‌العدل» در پاکستان و سایر گروهک‌های انحرافی و تروریستی در کشورهای منطقه را تعیین کنند.

ثالثاً: مسئولان ذیربط در حوادث تروریستی چند ماهه اخیر ضمن پیگیری ریشه‌های محرومیت و مشکلات معیشتی مرزنشینان حتماً باید پیگر هرگونه کوتاهی و یا تعمد ناشی از عوامل نفوذی دشمن در میان نیروهای نظامی و انتظامی باشند.

حزب مردم‌سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر